Dávkovače na tekutá mýdla a pěny Katrin

Nabízíme dávkovače pěnových a tekutých mýdel Katrin, vhodné téměř do každé umývárny. Protože jsou dávkovače vyráběny proto, aby především ušetřily finanční prostředky, jsou často využívány v restauracích, hotelech a na všech veřejně dostupných toaletách, kde často dochází k umývání rukou. Dávkovače pěnových a tekutých mýdel Katrin přesně odměří dostačující dávku mýdla či pěny a tak nedochází k nadměrnému plýtvání. Vyznačují se moderním designem a praktickým ovládáním i manipulací. Vybírat můžete z několika barevných variant, dávkovače nabízíme pro 500ml i 1l náplně, které taktéž zakoupíte v našem internetovém obchodě. V naší nabídce naleznete např. bezdotykový dávkovač mýdla v několika variantách. 

Právě přímo tekutá a pěnová mýdla nabízíme v široké nabídce kvalitních produktů značky Katrin. Vybírat můžete z různých variant pro každodenní využití. Klasické 500ml náplně jsou vhodné ke každému umyvadlu, 1000ml jsou pak ideální pro místa s vysokou frekvencí. Tekutá a pěnová mýdla můžete zakoupit rovněž společně se sprchovými gely, či s dezinfekčními pěnami a antibakteriálními přípravky, které najdou uplatnění v nemocnicích nebo hotelech. Veškeré přípravky mají velmi vysokou kvalitu a příjemnou vůni.

Dávkovače na tekutá mýdla a pěny v moderním designu

V našem sortimentu si kromě klasických modelů můžete vybírat i z velmi široké nabídky nejnovější řady Katrin Inclusive. Ta je zaměřena především na design a praktičnost. Dávkovače na tekutá mýdla a pěny jsou zpracovány v oblých tvarech a výhradně v bílém a černém, elegantním provedení. Proto jsou vhodná i do luxusnějších prostor, jako jsou divadla, významné podniky, nebo vybrané restaurace. Samotná údržba, čištění a doplňování jsou velmi snadné, díky prověřenému a důmyslně zpracovanému systému. Dávkovače na tekutá mýdla a pěny neodmyslitelně patří ke každé toaletě!

 
420
267014202670
Značky
Barva

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem