Zásobníky na papírové ručníky Katrin

Nabízíme zásobníky na papírové ručníky Katrin, vhodné do prostor, kde je potřeba udržovat maximální hygienu. Jsou to například restaurační a hotelová zařízení, školy, ale  i kuchyně a veřejné prostory, kde se umývají ruce. Zásobníky i papírové ručníky nabízíme ve dvou různých variantách. Jsou to buď ručníky v roli, nebo skládané ručníky. Zásobníky se liší dle typu ručníků vzhledem i velikostí. Papírové ručníky jsou nabízeny ve třech různých kvalitách, od základní Basic, přes klasickou Classic až po nejlepší kvalitu, kterou naleznete pod označením Plus. 

Stále si můžete vybírat nerezové varianty, nebo klasické bílé zásobníky na papírové ručníky Katrin. Nově najdete i nejmodernější řadu pod názvem Katrin Inclusive, která je velmi praktická a luxusně designově řešená. Uplatní se tedy všude, kde chcete na své zákazníky zapůsobit a udržet hygienu na nejvyšší možné úrovni. Vybírat můžete z mnoha modelů.

Společně se zásobníky na papírové ručníky můžete v našem internetovém obchodě nakoupit přímo i papírové ručníky. Široká nabídka je ve třech kvalitách papíru, jak jsme již zmínili. Vybírat můžete tedy jak na základě požadované kvality podle prostor, kam budou ručníky umístěny, tak ale i podle velikosti balení. Ekonomicky výhodná balení jsou například papírové ručníky ve velkých rolích, či balení handy pack, která vydrží opravdu na dlouho a Vám tak odpadá častá práce s kontrolováním zásob a dalším objednáváním.

 
690
399016903990
Značky
Barva

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem