Katrin zásobníky na papírové ručníky v roli

V naší nabídce naleznete širokou nabídku Katrin zásobníků na papírové ručníky v roli. Role papíru se snadno odvíjí a proto patří právě tyto zásobníky Katrin na papírové ručníky v roli k velmi oblíbeným. Vybírat můžete z několika různých velikostí a designu, kdy je nyní novinkou také zásobník v černé barvě. V nabídce máme zásobníky manuální, kdy po odtržení papíru zůstane papír pro další využití, naleznete zde ale také bezdotykové zásobníky, které automaticky nabízí útržek papírového ručníku v momentě, kdy se přiblížíte rukou. Záleží zcela na Vás, kterou velikost si vyberete, nabízíme menší i větší zásobníky Katrin na papírové ručníky v roli, které se hodí jak do domácnosti, tak i do veřejných prostorů. 

Ke všem zásobníkům nabízíme i klasické papírové ručníky v roli, a to ve třech kvalitách tak, jak jste u značky Katrin zvyklí. Vybírejte z různých velikostí podle typu zásobníku, který jste zvolili.

 
686
393916863939
Značky
Barva

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE.