Novinky

Tekutá a pěnová mýdla Katrin

Do veřejných prostor je třeba na toalety umístit kvalitní hygienické potřeby, aby vaši návštěvníci a zákazníci byli dokonale spokojení. Značka Katrin umí vyřešit tyto potřeby skvěle. V nabídce najdete kromě mnoha zásobníků i dávkovače na tekutá a pěnová mýdla Katrin a k nim samozřejmě i nepřeberné množství náplní!

Tekutá mýdla a pěny 

V sortimentu jsou skladem různé druhy a velikosti. Stačí si jen vybrat podle vašich individuálních potřeb.

aktualita_11_2016_katrin

 

Tekutá a pěnová mýdla Katrin

Vybrat si můžete ze dvou velikostí balení a to půllitrových a větších litrových náplní. Tekutá mýdla a pěny Katrin pro Vás máme nejen v klasickém provedení. K dispozici jsou vám i dezinfekční pěny nebo sprchové gely a šampony, které přijdou vhodn například v hotelech nebo třeba i v nemocničních zařízeních.

 

Mýdlo tekuté KATRIN Handwash, 500 ml   Tekuté mýdlo na ruce KATRIN 500ml   Tekuté mýdlo na tělo a vlasy KATRIN 500ml   Mýdlo tekuté na tělo a vlasy KATRIN Head a Body, 500 ml

 

Tekuté mýdlo na ruce KATRIN 1000ml   Tekuté mýdlo na tělo a vlasy KATRIN Head a Body, 1000 ml   Tekuté mýdlo na tělo a vlasy KATRIN 1000ml   Pěnové mýdlo KATRIN Foamwash, 1000 ml

 

Mýdlo v pěně KATRIN Foamwash, 500 ml   Dezinfekční pěnové mýdlo KATRIN 1000ml   Pěnové mýdlo KATRIN Foamwash Electric 1000 ml   Dezinfekční pěna KATRIN na WC sedátka 500ml

 

 

 

 

Koše na papírové ručníky

Pro ještě vyšší úroveň hygieny na toaletách je třeba pod každé umyvadlo umístit koše na papírové ručníky. Nabídka našeho sortimentu je velmi pestrá a vybrat si tak můžete nejen z mnoha velikostí, ale i z různých designových provedení. Nabízíme koše na papírové ručníky volně stojící i takové, které lze umístit na zeď do úrovně umyvadla třeba přímo pod zásobník na papírové ručníky pro pohodlnější manipulaci. 

Designové koše na papírové ručníky

Díky umístění košů na toaletách se vyhnete nepořádku a volně se povalujícím použitým papírovým ručníkům. Zároveň můžete každou toaletu vybavit v jednotné stylu, protože koše na papírové ručníky Katrin jsou v nabídce ke každé naší designové řadě. Vybírat můžete od kompaktních velikostí, až po velké koše o objemu až 50l.

 

Koš na papírové ručníky KATRIN nerez - satén - 900771 

KOVOVÉ 

KOŠE

NA PAPÍROVÉ 

RUČNÍKY 

 Koš na papírové ručníky KATRIN bílý kov - 900788

 

 

Koš na papírové ručníky s víkem 50l KATRIN - 953951 

PLASTOVÉ

KOŠE

NA PAPÍROVÉ 

RUČNÍKY 

Koš na papírové ručníky s víkem 50l 

 

 

Volně stojící koše na papírové ručníky Katrin 

Zakoupit můžete i volně stojící koše na papírové ručníky, které lze umístit samozřejmě ale i na toalety. Do jednotlivých toalet pak doporučujeme využít i zásobníky na dámské hygienické sáčky, které pomohou udržet kvalitu a úroveň hygieny na zavedené, vysoké úrovni.

 

Koš na papírové ručníky s víkem 25l   Koš na papírové ručníky 40l KATRIN - 953852   Koš na dámskou hygienu 8l

 

 

 

Papírové ručníky ve třech kvalitách podle typu

Kvalitní papírové ručníky Katrin si můžete vybrat v naší nabídce hygienických potřeb a produktů. Podle jednoduchého rozdělení nabízíme tři typové řady kvality, které uspokojí potřeby všech zákazníků. Dále můžete vybírat podle typu provedení ručníků a v neposlední řadě jistě hraje roli i velikost balení.

Papírové ručníky do zásobníku

Veškeré papírové ručníky Katrin jsou vhodné pro zásobníky na papírové ručníky, které taktéž naleznete v naší nabídce. Vybírat si můžete zásobníky podle velikosti nebo také podle typu ručníků, které budete využívat. 

Ekonomicky výhodné a recyklovatelné ručníky jsou vhodné pro každého, kdo chce hygienu udržovat na kvalitní úrovni. 

katrin_kvalita_a_velikost

 

Doporučujeme vybírat papírové ručníky Katrin podle druhu prostoru, kde budou využívány. Každý zákazník má jiné nároky a jiná očekávání. Přesně proto je zde mnoho variant tak, aby si každý vybral přesně to, co je potřeba. Díky široké nabídce ověřené značky Katrin je pak výběr velmi snadný. Zakoupit můžete skládané papírové ručníky, které představují zřejmě nejprodávanější variantu. Praktické jsou při doplňování, využity mohou být kdekoliv Vás napadne. Vybírat je můžete i z několika barevných provedení. Další jsou papírové ručníky v roli, které se odvíjí postupně ze zásobníku. Zamezí se tak plýtvání a zajistí elegantní řešení pro hygienu. Papírové ručníky Katrin system nabízí unikátní řešení, kdy má role ručníků po stranách malé úchytky, kterými se vloží do zásobníku. Díky nim si zásobník automaticky podá plnou roli v případě vyprázdnění současné. 

  SKLÁDANÉ V ROLI KATRIN SYSTEM HANDY PACK
KATRIN BASIC Papírové ručníky skládané KATRIN BASIC Zig Zag - 100669, 362309 - Barva šedá Papírový ručník v roli MIDI KATRIN BASIC S - 433306 KATRIN SYSTEM BASIC papírový ručník naturál - 460201  
KATRIN CLASSIC Papírové ručníky Katrin Classic ZZ control 5040ks Papírový ručník rolovaný KATRIN Classic M2 - 2603 KATRIN SYSTEM CLASSIC papírový ručník bílý 2-vrstvý - 460102 Skládané papírové ručníky KATRIN CLASSIC zelené - Handy Pack
KATRIN PLUS Skládané papírové ručníky KATRIN Plus Zig Zag 2 - 65968, 36170 Pap. ručníky MAXI KATRIN PLUS M 2 - 447627 KATRIN SYSTEM PLUS papírový ručník 2-vrstvý super bílý - 460058 Skládaný papírový ručník KATRIN PLUS ZZ 2 - 100645, 61649 - Handy Pack

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dámské hygienické sáčky

Otázka dámské hygieny je každému, kdo má doma ženu, důvěrně známá. Naštěstí již v dnešní době mají dámy v této otázce komfort nejen doma, v soukromí, ale i na veřejně přístupných místech. Dámské toalety již standardně bývají vybaveny vším, co je pro udržení intimní hygieny ženy, potřeba! Tedy alespoň ty toalety, o které se jejich majitelé nebo provozovatelé starají! Patříte mezi ně?

Dámské hygienické sáčky v elegantním provedení

Pokud se staráte o veřejně přístupné toalety, je třeba na nich poskytnou návštěvníkům kvalitní vybavení. Tedy ne jen toaletní papír nebo mýdlo, ale pro dámy pak především hygienické sáčky a zásobníky na dámské hygienické sáčky.  Ať už provozujete restauraci, penzion nebo hotel, nebo je vybavení určeno do škol, či obchodních center nebo do kanceláří, jistě budete spokojeni a spokojené budou i návštěvnice, které zrovna mají "své dny".

Bílá a černá elegance zásobníku na hygienické sáčky

Na našem internetovém obchodě můžete vybírat z kvalitních zásobníků, které Vám nyní představíme se vším všudy.

2018-05-07_152425

 

ZÁSOBNÍKY NA HYGIENICKÉ SÁČKY

Elegantní a diskrétní zásobníky na dámské hygienické sáčky máme v bílém nebo v černém provedení za výhodnou cenu. Jsou z kvalitního plastu, lze je jednoduše připevnit na stěnu a ještě snadněji pak používat. Sáček stačí jen vytáhnout, použít a pak odložit do odpadkového koše. 

Zásobník na hygienické sáčky KATRIN bílý

Zásobník na hygienické sáčky KATRIN černý

 

Zásobník na dámské hygienické sáčky a koš

 

 

DÁMSKÉ HYGIENICKÉ SÁČKY

Skvělé a diskrétní dámské hygienické sáčky nabízíme ve dvou provedeních pro naše zákazníky, kteří dbají na vysokou úroveň hygieny na toaletách. Sáčky lze použít do zásobníků, které vidíte výše, jejich doplňování je velmi snadné. Díky sáčkům umístěných v zásobníku zajistíte nejen komfort, ale příjemnou úroveň na dámských toaletách, kde bude pro ženy připraveno vše, co je třeba a dámské potřeby nebo sáčky se nebudou povalovalovat jen tak u odpadkového koše. 

 

KATRIN hygienické sáčky KATRIN sáčky do košů na dámskou hygienu

 

 

 

Dávkovače tekutých mýdel Katrin přináší samé výhody!

Hledáte moderní a kvalitní dávkovač mýdla na zeď, který snadno umístíte v koupelně, nebo na sociálních zařízeních pro veřejnost? Pak Vám rádi představíme naši nabídku světově uznávané značky KATRIN!

DÁVKOVAČ TEKUTÉHO MÝDLA KATRIN PRO MALÉ I VELKÉ PODNIKY

K dostání jsou plastové, kovové i nerezové dávkovače. Každý zásobník na tekuté mýdlo Katrin je důmyslně vyroben tak, aby manipulace s ním byla co nejsnazší a efektivní.

 

 

Veškeré zásobníky můžete využít nejen ve svých domácnostech, ale také například v kancelářích nebo restauracích. Velkou službu pak odvedou zejména v hotelech a nemocničních zařízeních s lůžkovou části, kde je lze umístit i do sprch. Výhodou je široká nabídka náplní - tekutých mýdel, dezinfekčních pěn, tělových sprchových gelů a mnoho dalšího.


DÁVKOVAČE NA tekutá MÝDLA A PĚNY KATRIN

Nabízíme zásobníky a dávkovače v exkluzivním designu a ve dvou velikostech. Zakupte si automatický dávkovač mýdla Katrin v bílé nebo černé barvě, v nerezovém, nebo odolném kovovém provedení. Na výběr máme půllitrové, nebo litrové velikosti. V ředě Katrin Inclusive je novinkou bezdotykový dávkovač mýdla Katrin, který sklidí úspěch ve všech prostorách, kde je kladen důraz na vysokou úroveň hygieny. 

DÁVKOVAČE KATRIN INCLUSIVE
Dávkovač tekutého/pěnového mýdla Katrin Inclusive - 500ml    Dávkovač tekutého/pěnového mýdla Katrin Inclusive - 500ml    Dávkovač tekutého/pěnového mýdla Katrin Inclusive - 1000ml     Dávkovač tekutého/pěnového mýdla Katrin Inclusive - 1000ml 

 

Bezdotykový dávkovač tekutého/pěnového mýdla Katrin Easy Inclusive   Bezdotykový dávkovač tekutého/pěnového mýdla Katrin Easy Inclusive

 

 

DÁVKOVAČE KATRIN V BÍLÉ VARIANTĚ
KATRIN Dávkovač tekutého mýdla 500ml - 95365   Dávkovač na tekuté mýdlo 1000ml KATRIN - 95360   Dávkovač na mýdlo v pěně KATRIN 1000ml kov,bílý - 982517   Elektrický zásobník na mýdlo v pěně, 1 l - 956100

 

DÁVKOVAČE KATRIN V NEREZ VARIANTĚ
Dávkovač tekutého mýdla 1000ml Silver KATRIN - 96360   Zásobník na pěnové mýdlo KATRIN 1000ml nerez, satén - 993063   Zásobník na pěnové mýdlo 1000ml Silver KATRIN - 96361TEKUTÁ A PĚNOVÁ MÝDLA KATRIN

Vyberte si ze široké nábídky tekutých nebo pěnových mýdel, šamponů, sprchových gelů nebo dezinfekčních pěn. Mají jemnou strukturu a velmi příjemnou vůni a k dostání jsou za ekonomicky výhodné ceny ve velikosti 500ml nebo 1000ml.

Tekuté mýdlo na ruce KATRIN 1000ml   Tekuté mýdlo na tělo a vlasy KATRIN 1000ml   Pěnové mýdlo KATRIN Foamwash, 1000 ml - 954274

 

Tekuté mýdlo na ruce KATRIN 500ml   Tekuté mýdlo na tělo a vlasy KATRIN 500ml   Dezinfekční pěna KATRIN na WC sedátka 500ml - 954311

 

 

 

Osvěžovače vzduchu provoní každý interiér!

Chcete pokaždé, když přijdete domů, do kanceláře nebo do jakéhokoliv jiného interiéru, cítit příjemnou a svěží vůni? Pak není nic snadnějšího, než si vybrat z naší exkluzivní nabídky!

OSVĚŽOVAČE VZDUCHU KATRIN

Z nabídky našeho internetového obchodu si můžete vybrat osvěžovače vzduchu včetně náplní, které nepotřebují přívod elektrického proudu a je tak možné je umístit naprosto kamkoliv!

9

 

Elektronické osvěžovače vzduchu

 Elektronický osvěžovač vzduchu Katrin Inclusive

 

Moderní elektrické osvěžovače vzduchu rovnoměrně uvolňují vůni po celých 24 hodin až po dobu jednoho měsíce. Zajistí tak provoněný interiér kdykoliv budete potřebovat!

Díky inovativním technologiím mají velmi tichý chod, což oceníte nejen v domácnosti, ale například i v kancelářích, nebo hotelech. 

Individuálně můžete nastavit 3 různé režimy dávkování vůně! 

Automatický osvěžovač vzduchu je napájen pomocí LR20 baterie 1,5V a má nízkou spotřebu. Manipulace je velmi snadná.

 

 

Elektronický osvěžovač vzduchu Katrin Inclusive

 

 

Zajistit svěží a příjemně provoněný vzduch je nyní velmi snadné díky těmto osvěžovačům vzduchu Katrin. Lze je využít nejen v domácnostech, ale především i v luxusních prostorách, jakými jsou restaurace, hotely, zasedací a konferenční místnosti, nebo klasické kanceláře. Díky postupnému a nepřetržitému uvolňování vůně jsou velmi praktické a takřka bezúdržbové. Nabízí snadnou a nenáročnou manipulaci a vydrží skutečně dlouho. Domácí osvěžovače vzduchu, které známe z běžně dostupných obchodů vyžadují daleko náročnější péči a nejsou pro větší prostory dostačující. Právě proto moderní řada hygienických zásobníků Katrin Inclusive nabízí i tyto efektivní zásobníky na osvěžovače vzduchu v elegantním bílém a černém provedení.

 NÁPLNĚ DO OSVĚŽOVAČŮ VZDUCHU

citrus   jablko   růže
 Osvěžovač vzduchu (náplň) KATRIN Ease citrus - 954618    Osvěžovač vzduchu (náplň) KATRIN Ease jablko - 954625    Osvěžovač vzduchu (náplň) KATRIN Ease růže - 954649

 

 

Krémy a pasty na ruce Katrin: Hýčkejte svou pokožku!

 

Pečujte o svou pokožku pečlivě a dopřejte jí kvalitní přípravky. S nabídkou Katrin může být vše daleko jednodušší! Stačí si jen vybrat ten pravý produkt právě pro Vaše ruce.

Krémy a pasty na ruce

Hygiena Katrin nabízí velmi odolné dávkovače na krémy a pasty včetně samotných náplní. Prohlédněte si nabídku níže a dopřejte namáhané pokožce rukou po práci adekvátní péči.

7_1

 

 

Dávkovače na pasty a krémy

V nabídce máme dva velmi odolné dávkovače na krémy a pasty Katrin. Mezi jejich přednosti patří velmi robustní zpracování, snadné užívání i jednoduchá údržba. Díky dávkovači lze regulovat užité krémy i pasty a mycí gely a tím omezit nešťastné plýtvání. Dále se díky nim udrží prostředí stále čisté a připravené pro další použití. 

KATRIN Dávkovač krémů  

Dávkovač krémů Katrin

 

Tento dávkovač slouží k využité pro regenerační a ochranné krémy Katrin. Díky nim bude pokožka rukou stále vláčná, zhojená a chráněná před škodlivými nečistotami. 

 

 

Dávkovač pasty a gelu Handwash Katrin

 

Druhým dávkovačem lze zajistit dávkování mycích past a gelů, které jsou určeny pro odstranění silných nečistot, jako jsou například smůla, barvy, lepidla, dehty, laky nebo maziva, oleje a další podobné substance. 

KATRIN Dávkovač pasty a gelu Handwash

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krémy a pasty na ruce

Díky pastám a mycím gelům snadno odstraníte nečistoty a díky ochranným a regeneračním krémům pak ozdravíte namáhanou a soustavně poškozovanou pokožku Vašich rukou. V našem sortimentu naleznete krémy a pasty na ruce Katrin vysoké kvality, které jsou určeny do dávkovačů výše. Mycí pasty a gely Katrin si poradí s velmi odolnou nečistotou, která ulpí na Vašich rukou během tvrdé práce. Krémy Katrin lze pak využít nejen pro regeneraci, ale i pro efekt takzvanných neviditelných rukavic, kdy slabá vrstva ochranného krému vytvoří na pokožce rukou tenký, ochranný film, díky němuž neulpí na rukou tolik nečistot.

 

Pasta na mytí rukou KATRIN Handwash Pro Mycí pasta KATRIN Handwash Pro EXTRA
Pasta na mytí rukou KATRIN Handwash Pro - 970052 Mycí pasta KATRIN Handwash Pro EXTRA

 

Ochranný krém na ruce KATRIN Regenerační krém na ruce KATRIN
Ochranný krém na ruce KATRIN - 970106 Regenerační krém na ruce KATRIN
KATRIN nabízí: Zásobníky na papírové ručníky v roli

Chcete na svých toaletách mít vždy perfektně připravené pro své zákazníky? Chcete i svému personálu dopřát kvalitní zázemí pro snadnou údržbu? Zásobníky na papírové ručníky v roli jsou pak perfektním prostředkem pro uspokojení všech těchto potřeb. 

Zásobníky na papírové ručníky v roli Katrin

Nabízíme široký sortiment v různých velikostech a v prvotřídní kvalitě. Zároveň si můžete vybrat designové řešení přesně podle svého vkusu!

aktualita_10_2017_katrin

 

Katrin zásobníky na papírové ručníky v roli

Designově zpracované zásobníky na papírové ručníky v roli můžete vybírat v bílé, černé i nerez variantě. Dostupné skladem jsou menší i větší velikosti tak, aby se uspokojily potřeby všech prostor, kde je možné papírové ručníky využívat. Tedy ať už jsou to toalety v kancelářích, kde je nižší spotřeba, tak i ve školách, nebo dokonce v nákupních centrech, kde je frekvence využívání velmi vysoká. Vybírat můžete z plastových zásobníků, ale v nabídce máme i nerez, nebo přímo kovové, které vynikají svou skvělou odolností. Všechny zásobníky jsou velmi snadné na údržbu!  

Zásobník na ručníky v roli Katrin Inclusive S     Zásobník na ručníky v roli Katrin Inclusive M  
Zásobník na ručníky v roli Katrin Inclusive S    Zásobník na ručníky v roli Katrin Inclusive S    Zásobník na ručníky v roli Katrin Inclusive M    Zásobník na ručníky v roli Katrin Inclusive M 

 

Elektrický zásobník na papírové ručníky v roli Katrin Inclusive SYSTEM     Zásobník na ručníky Katrin Inclusive SYSTEM
Elektrický zásobník na papírové ručníky v roli Katrin Inclusive SYSTEM    Elektrický zásobník na papírové ručníky v roli Katrin Inclusive SYSTEM
    Zásobník na ručníky Katrin Inclusive SYSTEM 

 

Zásobník KATRIN na ručníky v roli M nerez   Zásobník KATRIN na ručníky v roli M kov   Zásobník na ručníky KATRIN SYSTÉM silver
Zásobník KATRIN na ručníky v roli M nerez    Zásobník KATRIN na ručníky v roli M kov    Zásobník na ručníky KATRIN SYSTÉM silver 

 

KATRIN Zásobník na ručníky v roli S bílý   KATRIN Zásobník na ručníky v roli M bílý   KATRIN Mechanický zásobník na ručníky v roli bílý   KATRIN Zásobník na ručníky v roli elektrický   Bezdotykový elektrický zásobník na ručníky KATRIN systém Ease
KATRIN Zásobník na ručníky v roli S bílý    KATRIN Zásobník na ručníky v roli M bílý    KATRIN Mechanický zásobník na ručníky v roli bílý    KATRIN Zásobník na ručníky v roli elektrický    Bezdotykový elektrický zásobník na ručníky KATRIN systém Ease 

 

 

KATRIN Papírové ručníky v roli

Samotné papírové ručníky v roli pak můžete taktéž nakupovat z pohodlí domova, či z kanceláře u nás na internetovém obchodě. Skladem máme všechny velikosti vhodné do našich zásobníků. Vybírat pak můžete i ze třech řad kvality podle potřeby a dále i podle barevného provedení. K dostání jsou nejen bílé varianty, ale například i oblíbené zelené papírové ručníky, které lze umístit  

Papírový ručník v roli KATRIN BASIC   Papírový ručník v roli KATRIN CLASSIC   Papírový ručník v roli KATRIN PLUS
Papírový ručník v roli KATRIN BASIC    Papírový ručník v roli KATRIN CLASSIC    Papírový ručník v roli KATRIN PLUS 

 

A zde si můžete prohlédnout, že obshluha a používání je skutečně tak snadné, jak značka Katrin slibuje!

 

 

 

Kvalitní a stylové zásobníky na papírové ručníky

Ať už hodláte vybavit jakýkoliv prostor novými hygienickými potřebami a příslušenstvím, značka Katrin Vás jistě nezklame. Nabízíme širokou škálu všeho potřebného, co na žádné toaletě nesmí chybět. Zde Vám představujeme nabídku na zásobníky na skládané ručníky

Zásobníky na skládané papírové ručníky z řady Katrin Inclusive

Vybírat můžete zásobníky i včetně náplní za exkluzivní velkoobchodní ceny.  Za ně nakoupíte i samotné skládané papírové ručníky, které máme na výběr v různých kvalitách.

2017-12-15_141215

 

2017-12-15_141752

 

Zásobníky na skládané papírové ručníky

V nabídce našeho internetového obchodu naleznete široké množství zásobníků tohoto typu. Zásobníky na skládané papírové ručníky jsou určeny výhradně pro tento typ náplní. Jsou k dostání jednak v nejmodernějších provedeních nejnovější řady Katrin Inclusive, tak i ve standardních designech. Díky uceleným sériím je můžete kombinovat i s dalším zásobníky a dávkovači a vše tak zůstane v elegantním a jednotném vzhledu. Vyznačují se rychlým a snadným doplňováním a údržbou a skvělou odolností, proto se hodí na jakákoliv místa, i na ta s vysokou frekvencí návštěvníků.

Zásobník na ručníky Katrin Inclusive SYSTEM   Bezdotykový zásobník na ručníky Katrin System Easy Inclusive  
Zásobník na ručníky Katrin Inclusive SYSTEM    Bezdotykový zásobník na ručníky Katrin System Easy Inclusive    Bezdotykový zásobník na ručníky Katrin System Easy Inclusive 

 

Zásobník na skládané ručníky Katrin Inclusive M  
Zásobník na skládané ručníky Katrin Inclusive M    Zásobník na skládané ručníky Katrin Inclusive M 

 

KATRIN Zásobník na skládané ručníky MiniM   KATRIN Zásobník na skládané ručníky "M" kovový   Zásobník KATRIN na papírové skládané ručníky "M" kov, bílý   Zásobník KATRIN na papírové skládané ručníky "M" Nerez satén
KATRIN Zásobník na skládané ručníky MiniM - 91025    KATRIN Zásobník na skládané ručníky     Zásobník KATRIN na papírové skládané ručníky     Zásobník KATRIN na papírové skládané ručníky  

 

Skládané papírové ručníky Katrin

V naší nabídce si můžete vybrat i skládané ručníky značky Katrin. Máme je pro Vás připraveny skladem ve třech různých kvalitách provedení - tedy od nejobyčejnějších, přes klasické, až po luxusní provedení. Stačí si pak již jen vybrat velikost balení a objednat v klidu a pohodlí domova, či Vaší kanceláře. 

Papírové skládané ručníky KATRIN Basic ZZ 2   Papírové ručníky KATRIN CLASSIC C-Fold 2    Skládané papírové ručníky KATRIN PLUS C-Fold 2 
Papírové skládané ručníky KATRIN Basic ZZ 2        Skládané papírové ručníky KATRIN PLUS C-Fold 2 - 344302 

 

Papírové ručníky ZZ Katrin Classic One Stop M2 

2 kartony + zásobník ZDARMA

 

Skládané papírové ručníky KATRIN PLUS One Stop L3 

2 kartony + Zásobník ZDARMA

Papírové ručníky ZZ Katrin Classic One Stop M2 - 345287 - 2 kartony + zásobník ZDARMA    Skládané papírové ručníky KATRIN PLUS One Stop L3 - 344020 - 2 kartony + Zásobník ZDARMA 

 

 

Tekutá a pěnová mýdla i s kvalitními dávkovači!

Udržet hygienu na nejvyšší možné úrovni je na velmi frekventovaných místech jistě obtížné. Je tedy potřeba vybírat takové produkty, které udělají kus práce za Vás! V naší nabídce naleznete nejen kvalitní tekutá a pěnová mýdla Katrin, ale i dávkovače z nejmodernější řady Katrin Inclusive. 

Tekutá a pěnová mýdla do školy i do hotelu!

Díky široké nabídce lze vybírat produkty pro každou příležitost a pro každé místo, ať už jde o školy, hotely, restaurace, či divadlo!

0ecc35f9c979ba1d1685187a7cdd0fc5d7715197

 

Tekutá a pěnová mýdla Katrin

Tekutá a pěnová mýdla Katrin jsou připravena pro dávkovače o velikosti 1000 i 500 mililitrů. Vybírejte tedy podle toho, jak velký dávkovač zrovna na daném místě upotřebíte - tedy podle míry návštěvnosti toalet. K dispozici jsou nejen klasická tekutá mýdla, ale například i mýdla určena pro tělo a vlasy, která se dají využít v hotelech, či v nemocničních pokojích. Zde také využijete jistě dezinfekční pěnu na toalety.  

Tekuté mýdlo na ruce KATRIN 1000ml   Tekuté mýdlo na tělo a vlasy KATRIN 1000ml   Pěnové mýdlo KATRIN Foamwash 1000 ml
Tekuté mýdlo na ruce KATRIN 1000ml    Tekuté mýdlo na tělo a vlasy KATRIN 1000ml    Pěnové mýdlo KATRIN Foamwash, 1000 ml - 954274 

 

Tekuté mýdlo na ruce KATRIN 500ml   Tekuté mýdlo na tělo a vlasy KATRIN 500ml   Pěnové mýdlo KATRIN Foamwash 500ml
Tekuté mýdlo na ruce KATRIN 500ml    Tekuté mýdlo na tělo a vlasy KATRIN 500ml    Mýdlo v pěně KATRIN Foamwash, 500 ml - 954281 

 

Dezinfekční pěna KATRIN na WC sedátka 500ml
Dezinfekční pěna KATRIN na WC sedátka 500ml - 954311
2017-11-19_162340

 

Dávkovače na tekutá mýdla a pěny Katrin

Nenovější nabídka řady Katrin Inclusive nabízí designově a odolně zpracované dávkovače na tekutá mýdla a pěny, která slibují snadnou údržbu a elegantní styl. Manipulace, čištění i doplňování je velmi snadné a rychlé, proto se stanou nedocenitelnými pomocníky u každého umyvadla. 

Dávkovač tekutého/pěnového mýdla Katrin Inclusive - 500ml   Dávkovač tekutého/pěnového mýdla Katrin Inclusive - 1000ml   Bezdotykový dávkovač tekutého/pěnového mýdla Katrin Easy Inclusive  
Dávkovač tekutého/pěnového mýdla Katrin Inclusive - 500ml    Dávkovač tekutého/pěnového mýdla Katrin Inclusive - 1000ml    Bezdotykový dávkovač tekutého/pěnového mýdla Katrin Easy Inclusive    Bezdotykový dávkovač tekutého/pěnového mýdla Katrin Easy Inclusive 

Stránka 1 z 3 - 28 položek celkem

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE.