Klinické vyšetřovací podložky

V každé ordinaci zodpovědného lékaře najdete na lůžku klinické vyšetřovací podložky. Nejen, že podpoří vysoký důraz na hygienu každého pacienta, ale navíc ještě chrání lůžko proti předčasnému poškození a opotřebení. Klinické vyšetřovací podložky naleznete v několika rozměrech či provedení podle gramáže papíru.

Moderní jednorázové hygienické podložky patří do každé ordinace!

Díky své praktičnosti si moderní podložky na vyšetřovací lůžko našly své místo v ordinaci každého zodpovědného lékaře. Nejen, že jsou daleko hygieničtější, než klasická bavlněná prostěradla, ale přináší i mnoho dalších výhod. Jednorázové hygienické podložky totiž po použití lze sejmout a poté lze natáhnout ihned podložku novou a to vše jen několika snadnými a rychlými pohyby. Odpadá tak zdlouhavé převlékání prostěradel, jako tomu bývalo dříve. Papírové podložky na lehátka rovněž poskytují komfort i pacientům, kteří ihned vidí, že v jejich ordinaci je dbáno na čistotu!

 
175
1761175176
Značky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE.