TIP: Vybavení kuchyně & restaurace

Vlastníte oblíbenou restauraci s výbornou kuchyní? Vybavení kuchyně restaurace je potřeba vždy svědomitě vybírat. Úspěch se odvíjí nejen od zajímavého a chutného jídelníčku, ale i na kvalitě zpracování. A právě ne jen kvalitní suroviny mohou vše tohle zajistit. Záleží i na perfektních hygienických podmínkách a absolutní čistotě. 

Vybavení kuchyně restaurace 

V našem sortimentu naleznete vše, co potřebujete! Ať už do samotné kuchyně, nebo do restaurace pro své hosty. Kvalitní a především ekonomicky výhodně balené produkty vám nabízíme atraktivní ceny a v mnoha různých provedeních. Stačí si jen vybrat a zaslat nám objednávku!

kitchen_fullpic

 

Zásobníky na papírové ručníky Katrin   Papírové ručníky Katrin

Zásobníky na papírové ručníky Katrin

Aby ruce vašeho personálu byly neustále perfektně čisté a připravené, pořiďte jim praktické vybavení kuchyně, jako jsou zásobníky na papírové ručníky. Vybírat můžete z mnoha velikostí, typů a provedení. V nabídce máme samozřejmě i papírové ručníky pro všechny typy zásobníků. 

 

 

 Dávkovače na tekutá mýdla a pěny

Perfektní čistotu zajistí tekutá mýdla a pěny, která máme také v nabídce. Využít můžete i dezinfekční pěny. Dodáváme balení o objemu půl litru nebo v litr. Samozřejmě i zde najdete kvalitní dávkovače na tekutá mýdla, která vynikají odolností a snadnou údržbou.

Dávkovače na tekutá mýdla a pěny Katrin   Tekutá a pěnová mýdla Katrin

 

 

Dávkovače na pasty a krémy   Krémy a pasty na ruce

Krémy a pasty na ruce

Při práci v kuchyni ruce velmi trpí. Nesčetněkrát denně si je myjete, dotýkáte se potravin, kůže na rukou přijde do styku s mnoha materiály.  Právě proto je třeba dbát i o následnou regeneraci! Tu mohou zajistit krémy a pasty na ruce, které u nás pořídíte společně i s dávkovači ve dvou barevných provedeních!

 

 

Průmyslové utěrky

Extra pevný a savý materiál nabízí oproti klasickým papírovým ručníkům právě průmyslové utěrky. Perfektně pohlcují mastnotu, nerozpouští se a netrhají se. Právě v kuchyních nachází skvělé uplatnění. Nabízíme i volně stojící nebo nástěnné stojany na papírové utěrky, takže je vždy najdete na svém místě a v dokonalé čistotě.

  Stojany na průmyslové utěrky Průmyslové utěrky

 

 

Stojany na odpadkové pytle   Koše na papírové ručníky

Stojany na odpadkové pytle a koše na papírové ručníky

V kuchyních i samotných restauracích vzniká mnoho odpadu. Vhod vám přijdou klasické koše, ale i koše na papírové ručníky nebo robustní stojany na odpadkové pytle. Dbejte na dokonalou čistotu vždy a všude! 

 

 

Kvalitní papírové ubrousky a papírové ubrusy 

Vše pro vybavení restaurace nejsou jen hygienické potřeby! Do samotných restaurací nabízíme i mnoho dalšího praktického - kromě klasického vybavení pro toalety. Využijete určitě klasické papírové ubrousky, které máme k dostání v mnoha barvách i v různých rozměrech, ale vhod možná pro některé příležitosti přijdou třeba i pevné papírové ubrusy. 

Zásobník na ubrousky KATRIN Resta   Papírové ubrousky do zásobníků KATRIN Resta   Papírové ubrousky KATRIN   Papírové ubrusy