Krémy a pasty na ruce

Nabízíme kvalitní mycí pasty a krémy na ruce, vhodné na pracoviště, kde se nadměrně znečišťují ruce například olejnatými přípravky. Mohou to být průmyslové výrobny, autoopravny atd. Pro snadné odmaštění a umytí rukou jsou vhodné pasty Katrin a pro následné ošetření lze použít ochranné a regenerační krémy. Všechny tyto mycí pasty a krémy na ruce Katrin splňují vysoké nároky na kvalitu a jsou šetrné k životnímu prostředí.  

Čistotu zajistí pasty a krémy na ruce

Na mnoha místech se pracuje s chemikáliemi nebo v silně znečištěném prostředí celkově. Právě proto je třeba dbát a péči o ruce věnovat dostatečný prostor. Tekutá a pěnová mýdla Katrin zajistí snadnou manipulaci díky praktickému dávkovači, který přesně odměří potřebnou dávku.  Ať už si tedy potřebujete důkladně umýt své ruce a obyčejné mýdlo nestačí, či je potřeba následně ošetřit drobné jizvičky a prasklinky a poranění pokožky, pasty a krémy na ruce jsou naprosto ideální.

Pořídit si můžete i praktické dávkovače na krémy a pasty, které jsou z velmi odolných plastů. Šetří náplně možností nastavení dávkování a jsou vždy po ruce u každého umyvadla.

 
688
9801688980
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem