TIP: Vybavení ordinace

Máte ordinaci? Víme, že je to velmi náročné! Kromě specializovaného vybavení pro ordinace totiž určitě musíte zajistit i to nejzákladnější hygienické vybavení, že? A právě s tím vám můžeme pomoci právě zde. Do své ordinace si můžete u nás pořídit vše, co z hygienického vybavení potřebujete. 

Hygienické vybavení do ordinace

Na vyšetřovací lůžko si můžete pořídit hygienické jednorázové podložky, pro sebe na utření či k práci průmyslové papírové utěrky nebo netkané textilie, které máme v praktických rolích i v boxech po jednotlivých listech. Co se hygieny rukou týká, najdete zde nejen nejrůznější dávkovače a klasická pěnová a tekutá mýdla, ale především dezinfekční pěny, které do vybavení ordinace neodmyslitelně patří!

christmas-tree-digitally-generated-digital-festivity-stethoscope_1134-737

Nejen svou toaletu potřebujete vybavit toaletním papírem a zásobníkem pro něj, nebo papírovými ručníky, ale to samé je třeba pořídit i do toalety vašich pacientů. Dále je zde pak velká spotřeba všeho možného, takže se hodí odpadkové koše ¨nebo stojany na odpadkové pytle. Zkrátka mám mnoho hygienického vybavení pro ordinace lékařů a vše nabízíme za velkoobchodní a příjemné ceny. Vše skladem s výhodnými podmínkami dodání! 

 HYGIENICKÉ VYBAVENÍ prO ORDINACE

 

Klinické vyšetřovací podložky   Průmyslové papírové utěrky   Netkané průmyslové textilie
         
Klinické vyšetřovací podložky   Průmyslové papírové utěrky   Netkané průmyslové textilie

 

 

Dávkovače na tekutá mýdla a pěny   Dezinfekční mýdla    Tekutá a pěnový mýdla 
         
Dávkovače na tekutá mýdla a pěny Katrin   Dezinfekční mýdlo   Tekutá a pěnový mýdla

 

 

Zásobníky na papírové ručníky     Papírové ručníky   Zásobníky na toaletní papír    Toaletní papíry
             
Zásobníky na papírové ručníky   Papírové ručníky   Zásobníky na toaletní papír   Toaletní papír

 

 

 Stojany na průmyslové utěrky    Osvěžovače vzduchu   Koše na papírové ručníky   Víceúčelové dávkovače     Stojany na odpadkové pytle
                 
Stojany na průmyslové utěrky   Osvěžovače vzduchu   Koše na papírové ručníky   Víceúčelové dávkovače   Stojany na odpadkové pytle