Průmyslové utěrky

Nabízíme kvalitní průmyslové utěrky vhodné nejen na nejrůznější pracoviště, ale také do hotelů, restauračních zařízení, strojírenství i domácnosti. Průmyslové utěrky nabízíme ve velkých výhodných rolích, vhodných též na praktické stojany, ke snadnému a rychlému použití. Průmyslové utěrky mají velmi dobré a rychlé absorpční vlastnosti, používají se tedy k pohlcení i větší množství kapaliny. Dále se používají ve strojírenství a automobilovém průmyslu, kde utěrku napustíte dostatečným množstvím např. rozpouštědla a jednoduše s ní pak otíráte a zbavujete mastnoty potřebné součástky. Průmyslové utěrky jsou pevné a nezanechávají stopy vláken, jsou tedy vhodné i k leštění. Tyto utěrky jsou všestranné a dají se používat prakticky kdekoliv. 

Průmyslové papírové utěrky

Oproti klasickým papírovým utěrkám, nebo dokonce papírovým ručníkům, se průmyslové papírové utěrky vyznačují vysokou pevností a stálostí materiálu. Nehrozí tedy, že se rozmočí a oddělí na malé kousky. Ani při použití chemikálií v laboratořích, nebo v těžkém, či strojírenském průmyslu. Jsou vhodné nejen pro práci s tekutinami, ale i pro čištění rukou tam, kde klasické mýdlo s ručníkem nestačí. Velmi oblíbené jsou průmyslové utěrky například i v lékařství a i v samotných ordinacích.

Pořiďte si i stabilní stojany na průmyslové utěrky, které nabízíme buď ve volně stojícím provedení společně s držákem na odpadkový pytel, nebo i jako nástěnnou variantu.

 
220
219012202190
Značky

Stránka 1 z 2 - 25 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 25 položek celkem