Tekutá a pěnová mýdla Katrin

Nabízíme kvalitní tekutá a pěnová mýdla Katrin do dávkovačů o velikosti 500 nebo 1000ml. Vybírat můžete z klasických mýdel na ruční hygienu, ale v těchto náplních jsou dále například  mýdla na tělo a vlasy, vhodná do koupelen ubytovacích zařízení, dezinfekční pěny na wc sedátka, pro maximální hygienu toalet. Tyto tekutá a pěnová mýdla splňují vysoké požadavky na kvalitu, mají certifikaci ISO a jsou šetrné k životnímu prostředí. Mají příjemnou vůni a jsou šetrné k pokožce, zanechávají ji voňavou a svěží.

Tekutá a pěnová mýdla Katrin pro každý dávkovač

Tekutá a pěnová mýdla si můžete vybírat jak podle velikosti balení, tak i podle druhu, který zrovna upotřebíte. Díky skvělé kvalitě jsou naše mýdla oblíbená pro svou ekonomickou výhodnost, tudíž jsou využívána jak v malých firmách, tak i v rozlehlých prostorech, kde je spotřeba skutečně vysoká. Naše tekutá a pěnový mýdla Katrin tedy potkáte i v nemocnicích nebo v hotelech, ve školách, ale i v nákupních centrech. Způsob výměny náplně je snadný a minimálně časově náročný.

V sortimentu si vyberte i vhodné dávkovače na tekutá mýdla a pěny Katrin, které jsou velmi praktické, odolné a moderní. Nabízíme různé velikosti a barevné zpracování.

 
80
13901801390
Značky

Stránka 1 z 2 - 30 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 30 položek celkem

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE.