Dámské hygienické sáčky

Otázka dámské hygieny je každému, kdo má doma ženu, důvěrně známá. Naštěstí již v dnešní době mají dámy v této otázce komfort nejen doma, v soukromí, ale i na veřejně přístupných místech. Dámské toalety již standardně bývají vybaveny vším, co je pro udržení intimní hygieny ženy, potřeba! Tedy alespoň ty toalety, o které se jejich majitelé nebo provozovatelé starají! Patříte mezi ně?

Dámské hygienické sáčky v elegantním provedení

Pokud se staráte o veřejně přístupné toalety, je třeba na nich poskytnou návštěvníkům kvalitní vybavení. Tedy ne jen toaletní papír nebo mýdlo, ale pro dámy pak především hygienické sáčky a zásobníky na dámské hygienické sáčky.  Ať už provozujete restauraci, penzion nebo hotel, nebo je vybavení určeno do škol, či obchodních center nebo do kanceláří, jistě budete spokojeni a spokojené budou i návštěvnice, které zrovna mají "své dny".

Bílá a černá elegance zásobníku na hygienické sáčky

Na našem internetovém obchodě můžete vybírat z kvalitních zásobníků, které Vám nyní představíme se vším všudy.

2018-05-07_152425

 

ZÁSOBNÍKY NA HYGIENICKÉ SÁČKY

Elegantní a diskrétní zásobníky na dámské hygienické sáčky máme v bílém nebo v černém provedení za výhodnou cenu. Jsou z kvalitního plastu, lze je jednoduše připevnit na stěnu a ještě snadněji pak používat. Sáček stačí jen vytáhnout, použít a pak odložit do odpadkového koše. 

Zásobník na hygienické sáčky KATRIN bílý

Zásobník na hygienické sáčky KATRIN černý

 

Zásobník na dámské hygienické sáčky a koš

 

 

DÁMSKÉ HYGIENICKÉ SÁČKY

Skvělé a diskrétní dámské hygienické sáčky nabízíme ve dvou provedeních pro naše zákazníky, kteří dbají na vysokou úroveň hygieny na toaletách. Sáčky lze použít do zásobníků, které vidíte výše, jejich doplňování je velmi snadné. Díky sáčkům umístěných v zásobníku zajistíte nejen komfort, ale příjemnou úroveň na dámských toaletách, kde bude pro ženy připraveno vše, co je třeba a dámské potřeby nebo sáčky se nebudou povalovalovat jen tak u odpadkového koše. 

 

KATRIN hygienické sáčky KATRIN sáčky do košů na dámskou hygienu