Krémy a pasty na ruce pro průmyslové využití!

Často je kůže na Vašich rukou vystavována olejnatým a mastným přípravkům, či se dostáváte do styku s chemikáliemi, které neblaze působí na kvalitu Vaší pokožky?

Řešením právě pro Vás jsou pak krémy a pasty Katrin, které jsou určeny jak k čištění, tak k následné regeneraci pokožky. 

KVALITNÍ PÉČE O VAŠE RUCE

Vše máme skladem a to včetně praktických dávkovačů, které usnadní manipulaci a díky nastavitelnému dávkování šetří i prostředky pro ochranu rukou.

  7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 DÁVKOVAČE NA PASTY A KRÉMY A KATRIN

Potřebujete na zeď vedle umyvadla umístit odolný a kvalitní dávkovač, který bude prakticky sloužit při každém použití? V naší nabídce naleznete dávkovače na pasty a krémy Katrin, které jsou vyrobeny přesně pro tento typ využití. Jsou i barevně rozlišeny pro snadnější použití. 

Dávkovač krémů     Dávkovač pasty a gelu Handwash
KATRIN Dávkovač krémů    KATRIN Dávkovač pasty a gelu Handwash 

 

KRÉMY A PASTY KATRIN

Pro efektivní a soustavnou péči o Vaše namáhané ruce máme v sortimentu připraveny krémy a pasty na ruce Katrin. Mycí pasty slouží k odstranění ulpělých nečistot, které nelze odstranit obyčejným mýdlem. Zároveň vytváří ochrannou vrstvu na Vaší pokožce. Pro následnou péči jsou pak určeny regenerační krémy, které pokužku vyživí a dodají jí pružnost a vše potřebné k vyhojení drobných ranek.

Ochranný krém na ruce KATRIN    Regenerační krém na ruce KATRIN     Pasta na mytí rukou KATRIN Handwash Pro   Mycí pasta KATRIN Handwash Pro EXTRA 
Ochranný krém na ruce KATRIN   Regenerační krém na ruce KATRIN    Pasta na mytí rukou KATRIN Handwash Pro  
Mycí pasta KATRIN Handwash Pro EXTRA