Toaletní papír JUMBO je vhodný pro velmi frekventovaná místa!

Každá toaleta již musí být v dnešní době vybavena hygienickými pomůckami. Na všechna místa, kde se permanentně vyskytuje větší počet návštěvníků jsou tedy vhodná komfortní řešení, jaká představují toaletní papíry JUMBO společně se zásobníky na toaletní papír GIGANT. Dovolujeme si Vám představit nejoblíbenější druhy toaletních papír§, společně se všemi zásobníky, které jsou na našem e-shopu k dostání. Veškeré produkty jsou skladem! Zároveň doporučujeme i nabídku na papírové ručníky, které by taktéž neměly chybět na žádné toaletě.

aktualita_12_2016_katrin

KVALITA RUKU V RUCE S ÚSPOROU!

Veškeré toaletní papíry jsou recyklovatelné a díky rozměru jednotlivých útržků jsou i velmi ekonomické. Zabraňují plýtvání! Proto jsou vhodná zejména na veřejná místa, jakými jsou obchodní centra, školy, nebo sportovní areály a arény. Zde je nejvyšší koncentrace návštěvníků a nároky na údržbu stejně tak početnější. Zásobníky GIGANT na toaletní papír JUMBO jsou velmi snadno a rychle ovladatelné, proto jsou vhodná zejména na tato místa. 


Toaletní papír JUMBO - NABÍDKU ZOBRAZÍTE ZDE

V našem sortimentu je k dostání nejen tento kvalitní toaletní papír JUMBO ve variantách Basic, Classic a Plus, ale zakoupit můžete i obyčejnější variantu v nižší kvalitě. Veškeré toaletní papíry splňují nejpřísnější hygienické normy a proto jsou vhodné všude tam, kde se pohybuje větší počet návštěvníků. Vybrat se tedy můžete podle kvality toaletního papíru a samozřejmě i podle velikost S, M a L. 

 

BASIC GIGANT S1   CLASSIC GIGANT S2   PLUS GIGANT S2
BASIC GIGANT S1    CLASSIC GIGANT S2    PLUS GIGANT S2 

 

BASIC GIGANT M250   CLASSIC GIGANT M2   PLUS GIGANT M
BASIC GIGANT M250    CLASSIC GIGANT M2    PLUS GIGANT M 

 

Zásobníky GIGANT na toaletní papír Jumbo - NABÍDKU ZOBRAZÍTE ZDE

Kvalitní a vysoce odolné zásobníky GIGANT na toaletní papír JUMBO naleznete v mnoha v provedeních. Ať už Vás oslovila nejmodernější řada Katrin Inclusive, či vsadíte na bílou klasiku, nebo jste se rozhodli pro nestárnoucí nerez provedení. Veškeré zásobníky vynikají snadnou manipulací a údržbou tak, aby každé doplnění bylo co nejrychlejší a nejpohodlnější. 

 

Jumbo S Katrin Inclusive   Jumbo S Katrin Inclusive   Jumbo L Katrin Inclusive   Jumbo L Katrin Inclusive
Jumbo S Katrin Inclusive    Jumbo S Katrin Inclusive    Jumbo L Katrin Inclusive    Jumbo L Katrin Inclusive 

 

GIGANT S Dispenser Silver   GIGANT "S" nerez, satén   GIGANTbox S Dispenser nerez   GIGANT "M, L" nerez, satén
GIGANT S Dispenser Silver    GIGANT     GIGANTbox S Dispenser nerez    GIGANT  

 

GIGANT S   GIGANT S bílý plast   GIGANT L
JUMBO KATRIN GIGANT S    GIGANT S bílý plast    GIGANT L 

 

GIGANTbox S Dispenser bílý kov   GIGANT "S" kov, bílý   GIGANT "M, L" kov, bílý
GIGANTbox S Dispenser bílý kov        GIGANT