Elegantní zásobníky na papírové ručníky

 

Každá toaleta by měla obsahovat i hygienické papírové ručníky, aby Vaši hosté, či zákazníci měli absolutní komfort. V naší nabídce na zásobníky na papírové ručníky Katrin najdete širokou škálu typů, velikostí, modelových řad či designových provedení. Každá toaleta tak získá praktického a funkčního pomocníka, díky němuž se zamezí v plýtvání.

ZÁSOBNÍKY NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY V ROLI - zobrazit naši nabídku ZDE

Praktické a velmi vzhledné zásobníky z nejnovější kolekce KATRIN INCLUSIVE patří mezi absolutní novinky! Náplně, tedy papírové ručníky v roli,  mnoha velikostí a různých kvalit papíru najdete ZDE.  

KATRIN INCLUSIVE S  KATRIN INCLUSIVE S  KATRIN INCLUSIVE M  KATRIN INCLUSIVE M
       
       
KATRIN INCLUSIVE SYSTEM  ELEKTRICKÝ KATRIN INCLUSIVE SYSTEM  ELEKTRICKÝ KATRIN INCLUSIVE SYSTEM BEZDOTYKOVÝ ELEKTRICKÝ KATRIN SYSTÉM EASE
       

 

ZÁSOBNÍKY NA SKLÁDANÉ PAPÍROVÉ RUČNÍKY - zobrazit naši nabídku ZDE

I zde představujeme absolutní novinky nejnovější modelové řady KATRIN INCLUSIVE! Právě proto, že skládané papírové ručníky patří stále k nejvyhledávanějším, přinášíme i zde kvalitní a designový eortiment. Náplně si pak můžete objednat ZDE

KATRIN INCLUSIVE MINI KATRIN INCLUSIVE MINI KATRIN INCLUSIVE M KATRIN INCLUSIVE M
       
       
 KATRIN INCLUSIVE SYSTEM  BEZDOTYKOVÝ KATRIN SYSTEM EASY INCLUSIVE  BEZDOTYKOVÝ KATRIN SYSTEM EASY INCLUSIVE 
     

 

NEREZ ZÁSOBNÍKY NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY - ZOBRAZIT NAŠI NABÍDKU ZDE

Provedení nerez patří mezi velmi vyhledávané. Nejen, pro jeho designový styl, ale především i pro jeho odolnost. Pokud i Vy chcete mít stylové toalety a veškeré doplňky jsou laděny do nerez stylu, můžete si k nim nyní vybrat i nerez zásobníky.

KATRIN SYSTÉM SILVER   KATRIN PRO ROLE M  KATRIN M NEREZ SATÉN
     

 

KOVOVÉ ZÁSOBNÍKY NA PAPÍROVÉ RUČNÍKY - ZOBRAZIT NAŠI NABÍDKU ZDE

Mnozí zákazníci často poptávají klasická kovová provedení. Ta mají uplatnění díky čistému vzhledu a vysoké odolnosti. I zde Vám tedy nabízíme klasické modely jak pro skládané ručníky, tak i pro role. 

KATRIN M BÍLÝ KOV KATRIN PRO ROLE M BÍLÝ KOV KATRIN M BÍLÝ KOV