Průmyslové utěrky do ordinace i do fabriky!

cleanroom-wiperPrůmyslové utěrky a netkané textilie, které najdete v naší nabídce produktů KATRIN, jsou vodné pro skutečně široké spektrum využití. Hodí se nejen do lékařství a do ordinací, ale i do průmyslové výroby, nebo třeba do hotelových zařízení a kuchyní.  

Pyšní se vynikající savostí a nezanechávají za sebou stopy vláken. Proto jsou vhodné k leštění a dalším druhům využití. Vzhledem ke své stálosti a savosti jsou i vhodné k použití pro chemikálie. 

Savost a stálost, to je oč tu běží!

V nabídce níže můžete nalézt ochutnávku našeho sortimentu. V nabídce nalenete nejen utěrky a textilie, ale i stojany naší značky, které pasují přímo na míru. Stačí si tedy jen vybrat a začít využívat. 

 

PRŮMYSLOVÉ PAPÍROVÉ UTĚRKY - ZOBRAZIT NAŠI NABÍDKU ZDE

Tento sortiment je vhodný do potravinářství i do průmyslu. Absorpční schopnosti utěrek Katrin jsou velmi dobré, absorbují i olejnaté tekutiny nebo třeba vazelínu a proto jsou velmi oblíbené i v automobilovém průmyslu.

PAPÍROVÁ PRŮMYSLOVÁ UTĚRKA KATRIN PLUS L2 PRŮMYSLOVÉ ROLE KATRIN CLASSIC XL 2 PRŮMYSLOVÉ ROLE KATRIN BASIC L 1400
   

 

 

PRŮMYSLOVÁ UTĚRKA KATRIN BASIC XL MODRÁ PRŮMYSLOVÉ ROLE KATRIN CLASSIC XXL 2 MODRÁ, LAMINOVANÁ AKCE 3+1 ZDARMA! PRŮMYSLOVÉ UTĚRKY KATRIN CLASSIC L2
     

 

PRŮMYSLOVÉ UTĚRKY KATRIN BASIC XL HNĚDÁ PAPÍROVÁ PRŮMYSLOVÁ ROLE KATRIN PLUS XL 2 PRŮMYSLOVÉ PAPÍROVÉ UTĚRKY KATRIN BASIC L
     

 

NETKANÉ PRŮMYSLOVÉ TEXTILIE - ZOBRAZIT NAŠI NABÍDKU ZDE

Pokud pracujete často s chemikáliemi, či se nacházíte při výkonu své profese v prašném prostředí, netkané průmyslové textilie jsou to pravé pro Vás! Praktická balení po jednotlivých listech, či v jumbo roli si okamžitě oblíbíte pro jejich stálost a odolnost. 

UTĚRKY Z NETKANÉ TEXTILIE V ROLI KATRIN PLUS POLY XL MODRÁ NETKANÁ TEXTÍLIE KATRIN PLUS POLY BOX UTĚRKA Z NETKANÉ TEXTILIE KATRIN PLUS POLY ROLL BOX UTĚRKY Z NETKANÉ TEXTILIE KATRIN PLUS POLY BOX
       

 

STOJANY NA PRŮMYSLOVÉ UTĚRKY - ZOBRAZIT NAŠI NABÍDKU ZDE

V nabídce naleznete stojany jak volně stojicí, tak i nástěnné. Toto praktické řešení umožňuje efektivní využití průmyslových utěrek. Každý si může odtrhnout požadované množství a utěrky jsou vždy v dosahu!

STOJAN NA PRŮMYSLOVÉ ROLE KATRIN STAND PODLAHOVÝ STOJAN PLUS DRŽÁK NA ODP. KOŠE KATRIN PODLAHOVÝ STOJAN NA PRŮMYSLOVÉ UTĚRKY KATRIN INCLUSIVE
     
DRŽÁK NA PRŮMYSLOVÉ ROLE KATRIN NÁSTĚNNÝ NÁSTĚNNÝ DRŽÁK NA PRŮMYSLOVÉ ROLE KATRIN INCLUSIVE