Krémy a pasty na ruce Katrin: Hýčkejte svou pokožku!

 

Pečujte o svou pokožku pečlivě a dopřejte jí kvalitní přípravky. S nabídkou Katrin může být vše daleko jednodušší! Stačí si jen vybrat ten pravý produkt právě pro Vaše ruce.

Krémy a pasty na ruce

Hygiena Katrin nabízí velmi odolné dávkovače na krémy a pasty včetně samotných náplní. Prohlédněte si nabídku níže a dopřejte namáhané pokožce rukou po práci adekvátní péči.

7_1

 

 

Dávkovače na pasty a krémy

V nabídce máme dva velmi odolné dávkovače na krémy a pasty Katrin. Mezi jejich přednosti patří velmi robustní zpracování, snadné užívání i jednoduchá údržba. Díky dávkovači lze regulovat užité krémy i pasty a mycí gely a tím omezit nešťastné plýtvání. Dále se díky nim udrží prostředí stále čisté a připravené pro další použití. 

KATRIN Dávkovač krémů  

Dávkovač krémů Katrin

 

Tento dávkovač slouží k využité pro regenerační a ochranné krémy Katrin. Díky nim bude pokožka rukou stále vláčná, zhojená a chráněná před škodlivými nečistotami. 

 

 

Dávkovač pasty a gelu Handwash Katrin

 

Druhým dávkovačem lze zajistit dávkování mycích past a gelů, které jsou určeny pro odstranění silných nečistot, jako jsou například smůla, barvy, lepidla, dehty, laky nebo maziva, oleje a další podobné substance. 

KATRIN Dávkovač pasty a gelu Handwash

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krémy a pasty na ruce

Díky pastám a mycím gelům snadno odstraníte nečistoty a díky ochranným a regeneračním krémům pak ozdravíte namáhanou a soustavně poškozovanou pokožku Vašich rukou. V našem sortimentu naleznete krémy a pasty na ruce Katrin vysoké kvality, které jsou určeny do dávkovačů výše. Mycí pasty a gely Katrin si poradí s velmi odolnou nečistotou, která ulpí na Vašich rukou během tvrdé práce. Krémy Katrin lze pak využít nejen pro regeneraci, ale i pro efekt takzvanných neviditelných rukavic, kdy slabá vrstva ochranného krému vytvoří na pokožce rukou tenký, ochranný film, díky němuž neulpí na rukou tolik nečistot.

 

Pasta na mytí rukou KATRIN Handwash Pro Mycí pasta KATRIN Handwash Pro EXTRA
Pasta na mytí rukou KATRIN Handwash Pro - 970052 Mycí pasta KATRIN Handwash Pro EXTRA

 

Ochranný krém na ruce KATRIN Regenerační krém na ruce KATRIN
Ochranný krém na ruce KATRIN - 970106 Regenerační krém na ruce KATRIN