Osvěžovače vzduchu provoní každý interiér!

Chcete pokaždé, když přijdete domů, do kanceláře nebo do jakéhokoliv jiného interiéru, cítit příjemnou a svěží vůni? Pak není nic snadnějšího, než si vybrat z naší exkluzivní nabídky!

OSVĚŽOVAČE VZDUCHU KATRIN

Z nabídky našeho internetového obchodu si můžete vybrat osvěžovače vzduchu včetně náplní, které nepotřebují přívod elektrického proudu a je tak možné je umístit naprosto kamkoliv!

9

 

Elektronické osvěžovače vzduchu

 Elektronický osvěžovač vzduchu Katrin Inclusive

 

Moderní elektrické osvěžovače vzduchu rovnoměrně uvolňují vůni po celých 24 hodin až po dobu jednoho měsíce. Zajistí tak provoněný interiér kdykoliv budete potřebovat!

Díky inovativním technologiím mají velmi tichý chod, což oceníte nejen v domácnosti, ale například i v kancelářích, nebo hotelech. 

Individuálně můžete nastavit 3 různé režimy dávkování vůně! 

Automatický osvěžovač vzduchu je napájen pomocí LR20 baterie 1,5V a má nízkou spotřebu. Manipulace je velmi snadná.

 

 

Elektronický osvěžovač vzduchu Katrin Inclusive

 

 

Zajistit svěží a příjemně provoněný vzduch je nyní velmi snadné díky těmto osvěžovačům vzduchu Katrin. Lze je využít nejen v domácnostech, ale především i v luxusních prostorách, jakými jsou restaurace, hotely, zasedací a konferenční místnosti, nebo klasické kanceláře. Díky postupnému a nepřetržitému uvolňování vůně jsou velmi praktické a takřka bezúdržbové. Nabízí snadnou a nenáročnou manipulaci a vydrží skutečně dlouho. Domácí osvěžovače vzduchu, které známe z běžně dostupných obchodů vyžadují daleko náročnější péči a nejsou pro větší prostory dostačující. Právě proto moderní řada hygienických zásobníků Katrin Inclusive nabízí i tyto efektivní zásobníky na osvěžovače vzduchu v elegantním bílém a černém provedení.

 NÁPLNĚ DO OSVĚŽOVAČŮ VZDUCHU

citrus   jablko   růže
 Osvěžovač vzduchu (náplň) KATRIN Ease citrus - 954618    Osvěžovač vzduchu (náplň) KATRIN Ease jablko - 954625    Osvěžovač vzduchu (náplň) KATRIN Ease růže - 954649